Stran
od 5627
19.11.2017
Evropske lige
Saido Berahino je bil pred nekaj leti vroč kot žerjavica. Želel je izsiliti prestop v večji klub, danes pa je član Stoke Cityja in že dolgih 2.159 minut brez doseženega zadetka.
0
Real iz Madrida po manj kot tretjini sezone v španski La Ligi za Barcelono zaostaja že za ogromnih deset točk. Zinedine Zidane še verjeme v preobrat, kakršen se sicer v zgodovini španskega prvenstva še ni zgodil.
6
Prvi zvezdnik Atletica iz Madrida Antoine Griezmann je bil po novi jalovi predstavi na madridskem mestnem derbiju nagrajen z žvižgi Atletcovih navijačev. Trener Diego Simeone mu je stopil v bran.
6
Mednarodni nogomet
Proslavljeni trener Nantesa Claudio Ranieri je pripravljen predčasno končati svojo epizodi v Franciji, če bi ga dosegel klic iz sedeža italijanske nogometne zveze.
1
Italijanski drugoligaš Palermo, pri katerem se je proslavil tudi slovenski reprezentant Josip Iličić, se spogleduje z bankrotom. Manjka kar 70 milijonov evrov!
0
Spartak iz Moskve je pred obračunom z Mariborom v gosteh visoko s 4:1 ugnal Krasnodar in potrdil vse boljšo formo. Aktualni ruski prvaki so v zadnjih treh mesecih doživeli le en poraz - v gosteh proti Sevilli.
1
Novinarji ameriškega časnika New York Times so na Kitajskem poizvedovali o poslovni kredibilnosti in zaledju lastnika Milana Yonghonga Lija in pri tem prišli do naravnost osupljivih ugotovitev.
14
Gostovanje pri zadnji ekipi ruske lige Khabarovsku je bil za nogometaše CSKA dodobra zmrznjeno. Tekma je bil odigrana pri minus 17 stopinjah Celzija.
0
Miami FC je ostal brez trenerja. Klub, ki ga ima v solasti Paolo Maldini, je namreč ostal brez Alessandra Neste, ki ima večje trenerske ambicije.
0
Slovenski nogomet
Zadnja preostala tekma 16. kroga 1. SNL bo odigrana v Domžalah, kamor k pokalnim prvakom prihaja Krško. Maribor je na prvenstvenem večnem derbiju z 1:0 odpravil Olimpijo. Celjani slavili v Dravogradu.