Stran
od 5059
25.2.2017
Slovenski nogomet
Darko Milanič je zadovoljen z igro in seveda tudi z zmago, poudaril pa je tudi izjemen ekipni duh. Luka Elsner meni, da si je Olimpija zaslužila vsaj točko, poraz pa pripisal usodni napaki ob golu Zahovića.
0
Prvi večni derbi letos je ponudil dva povsem različna polčasa in enega junaka. Olimpija je prvih 45 minut imela pobudo, v drugem polčasu pa po golu spretnega Luke Zahovića povsem razpadla. Maribor povišal prednost!
34
Evropske lige
Andaluzija je dočakala vroč mestni derbi v Sevilli, ki ga je v gosteh pri Betisu dobila ekipa Jorgeja Sampaolija. Sevilla je tako vsaj do jutri zasedla prvo mesto na lestvici španske La Lige!
13
Chelsea drži prednost pred zasledovalci na vrhu Premier League tudi po 26. krogu, v katerem je s 3:1 odpravil Swansea City. Everton z 2:0 boljši od Sunderlanda, Crystal Palace porazil Middlesbrough.
23
Hamburg postaja v zadnjih letih resnično najboljša Bayernova stranka v Bundesligi. Severnjaški klub je prišel v München, domov pa se vrača povsem razbit, saj je prejel kar osem golov. Nov poraz Leverkusna.
9
Prvi obračun državnega prvenstva po zimskem premoru je prinesel veselje nogometašem Aluminija, ki so v gosteh kar s 3:0 premagali Radomlje. Radomlje so zdaj že 12 točk za devetim mestom.
1
Neuradni kandidat za prevzem vodenja Leicester Cityja Roberto Mancini meni, da se bodo v Leicesterju uspehov njegovega rojaka Claudia Ranierja spominjali za vselej.
3
Finančni direktor švicarskega Basla Stephan Werthmuller je predstavil zgodovinske poslovne rezultate aktualnih švicarskih prvakov, ki so v letu 2016 ustvarili kar 27 milijonov evrov dobička.
3
Mednarodni nogomet
"Lahko doseže Dybalo," po izvrstni predstavi Marka Pjace v Portu pravi njegov agent Marko Naletilić. "To je bila izvrstna noč za moj prvi gol," je za Gazzetto ob povratku v Italijo povedal Hrvat.